KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14476002

nr 1447 6002

Anders Wellving

(f. 1979), Sverige

Grafiskt blad, "Elephant". Signerad, numrerad 9/50, Giclee fine art. Bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 43X61 cm, oramat löst blad

Anders Wellving, svensk bildkonstnär född 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24

Anders Wellving

Läs mer om Anders Wellving